Informacje

 Firma UPRB PROREMBUD Zbigniew Młodawski istnieje na lokalnym rynku od 1990r. Początkowo firma działała jako jednoosobowa prowadząc usługi projektowe. W 1992r firma rozpoczęła wykonywanie prac remontowo-budowlanych. Od roku 2000 rozszerzyła działalność w zakresie sprzedaży i dystrybucji materiałów budowlanych i wykończeniowych. W tym czasie zdobywała doświadczenie oraz umiejętności kompleksowego i sprawnego działania. Od początku swojego istnienia nasza firma ulega nieustannemu dynamicznemu rozwojowi specjalizując się w sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych renomowanych producentów. Od 2002r. firma została akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane S.A.

           W 2004 firma zmieniła siedzibę z dzierżawionej na własną zakupując budynki handlowo-biurowo-magazynowe. Spowodowało to znaczne powiększenie powierzchni handlowej i magazynowej oraz poszerzenie asortymentu. W chwili obecnej posiadamy ponad 1100 m2  zabudowanych powierzchni handlowych i magazynowych wraz z przyległym placem składowym, co pozwala na zapewnienie ciągłości dostaw oraz zróżnicowany asortyment materiałowy. Firma oferuje dostawy zakupionych materiałów własnym specjalistycznym transportem. W ofercie posiadamy szeroki asortyment materiałów umożliwiający prowadzenie inwestycji „pod klucz”. Nasze motto „U nas kupujesz u nas zyskujesz”. Nasze starania zostały docenione poprzez przyznanie Certyfikatu Rzetelności.

           Firma od 20 stycznia 2013r. jest beneficjentem Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego projektu o tytule – Wdrożenie nowoczesnych narzędzi informatycznych i uruchomieniu sklepu internetowego:www.budosklep.com.pl .